02/12/2020

Treningstider

Alle endringer vil bli annonsert på både e-post og på de ulike treningsgruppene på Facebook.

Elite/Mesterskap Sn (oppdatert 26/6-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
DL OG(alt 1)
06:00-08:00 (OG) Tero
(alt 1)
06:00-08:00 (OG) Tero
11:30-13:00 (OG) Tero
SW06:00-08:00 (5) Tero06:00-08:00 (5) Tero06:00-08:00 (5) Emily09:00-11:30 (4) Tero/Emily
Birthes øvelser17:30-18:0017:30-18:0017:30-18:0017:45-18:15
SW18:00-20:30 (5) Tero/Emily18:00-20:00 (5) Tero/Emily18:00-20:00 (4) Rolf/Emily18:15-20:15
(5) Tero
15:45-17:45 (Distanse) Emily
Langbane Rud17:00-19:00 (3) Tero+Rolf
Landtrening Holmen(alt 2)
17:00-18:00 Tero
(alt 2)
17:00-18:00 egentrening
Boxing etter egen plan

ASK – NMjr (oppdatert 18/8-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
SW06:00-08:00 (2) Rolf06:00-08:00 (4) Emily
Oppvarming15:40-16:0015:40-16:0015:40-16:0015:40-16:0015:10-15:30
SW16:00-18:00 (3) Rolf + Leo16:00-18:00 (3) Rolf + Leo16:00-18:00 (1) Emily16:00-18:00 (2) Rolf + Emily15:30-17:00 Rolf + Alisher17:45-19:45 (3) Rolf + Leo
Langbane Rud17:00-19:00 (3) Tero + Rolf
Landtrening Holmen17:00-18:15 (styrke) Emily
Landtrening Holmen18:15-19:15 (slynge)18:00-18:30 (kanten) Emily18:00-19:00 (DL) EmilyBoxing etter egen plan16:30-17:30 (yoga) Rolf

ASK – ÅM (oppdatert 26/6-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
SW06:00-08:00 (2) Rolf
Oppvarming15:40-16:0015:40-16:0015:40-16:0015:10-15:30
SW16:00-18:00 (2) Rolf + Leo16:00-18:00 (2) Rolf + Leo19:00-20:45 (2) Emily16:00-18:00 (2) Rolf + Emily15:30-17:00 Rolf + Alisher17:45-19:45 (2) Rolf + Leo
Landtrening Holmen18:15-19:15 (slynge)18:00-18:30 (kanten) Emily18:00-19:00 (DL) EmilyBoxing etter egen plan16:30-17:30 (yoga) Rolf

Speed training (oppdatert 15/8-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
Gruppe 1RISENGA
19:15-19:30 oppvarming
HOLMEN
16:00-16:15 oppvarming
Gruppe 119:30-20:45
svømming
16:15-18:00
svømming
Gruppe 2HOLMEN
18:30-18:45
oppvarming
HOLMEN
11:00-11:15 oppvarming
Gruppe 218:45-20:00 svømming11:15-13:00
svømming

Konkurranse (oppdatert 19/8-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
Oppvarming17:10-17:3015:40-16:0015:45-16:0015:40-16:00
Svømming17:30-19:30 Alisher
(Risenga)
16:00-17:30 Alisher
(Holmen)
16:00-17:30 Alisher
(Risenga)
17:00-18:15 Alisher + Rolf
(Holmen)
16:00-17:45 Alisher
(Holmen)
Landtrening17:30-18:00 Emily17:30-18:0016:15-17:00 Emily.-

Start (oppdatert 25/8-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
Oppvarming15:40-16:0014:10-14:30
Svømming16:00-17:30 Alisher (Risenga)19:00-20:30
Alisher (Risenga)
17:00-18:15 Alisher + Rolf
(Holmen)
14:30-16:00 Alisher (Holmen)
Landtrening18:30-19:0016:15-17:00 Emily

Intro (oppdatert 25/8-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
Oppvarming12:40-13:00
Svømming17:30-18:45 Alisher (Holmen)17:30-19:00 Alisher (Risenga)13:00-14:30 Alisher (Holmen)
Landtrening17:00-17:30 Emily17:00-17:30

Integrerte (oppdatert 26/6-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
SW19:00-20:45 (1) Lorang (Risenga)

Masters (oppdatert 26/6-21)

Høst 2021 (fra uke 33)MandagTirsdagOnsdagTorsdagFredagLørdagSøndag
SW20:00-21:45 (3) Rolf (svøm) Holmen20:00-21:45 (3) Rolf (svøm) Holmen13:30-15:30 (4) Egentrening Holmen