21/12/2018

TRENERE & ANSATTE

Kari Salvesen Mørk

Kari Salvesen Mørk

Daglig leder

Kontakperson for seksuell trakassering
E-post:
admin@askersvom.no
kari@askersvom.no
Telefon: 958 91 911

Dana Stefanescu

Dana Stefanescu

Svømmeskoleansvarlig, politiattestansvarlig

Kontaktperson for minipolo
E-post:
kurs@askersvom.no
Ang. politiattest:
dana@askersvom.no
Telefon: 468 86 951

Aleksandra Ispas

Aleksandra Ispas

Assistent svømmeskoleansvarlig

E-post:
kurs@askersvom.no
aleksandra@askersvom.no

Lorang Strand

Lorang Strand

Trener Svømmeskolen

Sportslig ansvarlig for gjennomføring av svømmeskolen på videregående nivå, Parasvømming
E-post:
lorang@askersvom.no

Malene Tiana Olsen

Malene Tiana Olsen

Skolesvøm- og barnehageansvarlig

E-post:
skolesvom@askersvom.no
barnehagesvom@askersvom.no

Mette Hustoft

Mette Hustoft

Bredde- og prosjektansvarlig

Administrasjon, ASK-nytt, Kontaktperson for minipolo, stup og synkron
E-post:
mette@askersvom.no

Rolf Arne Narten Nordang

Rolf Arne Narten Nordang

Hovedtrener

Trener for NMjr og ÅM
E-post:
rolf@askersvom.no
Telefon: 952 52 001

Tero Välimaa

Tero Välimaa

Elitetrener

Trener for Elite
E-post:
tero@askersvom.no

Alisher Rakhmatullaev

Alisher Rakhmatullaev

Trener


Intro, Start og Konkurranse
E-post:
alisher@askersvom.no

Emily Must

Emily Must

Trener


Assisterende trener for Elite, NMjr og ÅM
Landtrening for Konkurranse, Start og Intro
E-post:
emily@askersvom.no

Adam

Adam Hvass

Trener


Speed training
E-post:
adam@askersvom.no

.

Leo Strand

Assistent trener


NMjr, ÅM
E-post:
leo@askersvom.no