21/12/2018

TRENERE & ANSATTE

Kari Salvesen Mørk

Kari Salvesen Mørk

Daglig leder

Kontakperson for seksuell trakassering
E-post:
admin@askersvom.no
kari@askersvom.no
Telefon: 958 91 911

Dana Stefanescu

Dana Stefanescu

Svømmeskoleansvarlig, politiattestansvarlig

E-post:
kurs@askersvom.no
Ang. politiattest:
dana@askersvom.no
Telefon: 66 84 83 72

Alexandra Ispas

Alexandra Ispas

Assistent svømmeskoleansvarlig

E-post:
kurs@askersvom.no
alexandra@askersvom.no

Mette Hustoft

Mette Hustoft

Bredde- og prosjektansvarlig

Administrasjon, ASK-nytt, Kontaktperson for minipolo, vill i vann, stup og synkron
E-post:
mette@askersvom.no

Malene Tiana Olsen

Malene Tiana Olsen

Skolesvøm- og barnehageansvarlig

E-post:
skolesvom@askersvom.no
barnehagesvom@askersvom.no
malene@askersvom.no


Rolf Arne Narten Nordang

Rolf Arne Narten Nordang

Hovedtrener
Trener for NMjr

E-post:
rolf@askersvom.no
Telefon: 952 52 001

Tero Välimaa

Tero Välimaa

Elitetrener

Trener for Elite
E-post:
tero@askersvom.no

Alisher Rakhmatullaev

Alisher Rakhmatullaev

Trener

Trener for Låmø Gull, Sølv og Bronse
E-post:
alisher@askersvom.no

Martin Ross Hemminghyth

Martin Ross Hemminghyth

Trener


Trener ÅM
E-post:
martin@askersvom.no

Emily Must

Emily Must

Trener

Trener Hai og assistent trener Låmø Gull, Sølv og Bronse
E-post:
emily@askersvom.no

Mathias Samuelsen Gundrosen

Mathias Samuelsen Gundrosen

Trener


Trener Speed
E-post:
mathias@askersvom.no

Liv Hanh Basberg

Liv Hanh Basberg

Trener

Trener Speed
E-post:
liv@askersvom.no

Stefan Gajinov

Stefan Gajinov

Trener


Trener Speed
E-post:
stefan@askersvom.no

Trener


E-post:

@askersvom.no