21/12/2018

TRENERE & ANSATTE

Kari Salvesen Mørk

Kari Salvesen Mørk

Daglig leder, kontaktperson seksuell trakassering

E-post:
admin@askersvom.no
kari@askersvom.no
Telefon: 958 91 911

Dana Stefanescu

Dana Stefanescu

Svømmeskoleansvarlig, politiattestansvarlig

E-post:
kurs@askersvom.no
Ang. politiattest:
dana@askersvom.no
Telefon: 468 86 951

Malene Tiana Olsen

Malene Tiana Olsen

Skolesvøm- og barnehageansvarlig

E-post:
skolesvom@askersvom.no
barnehagesvom@askersvom.no

Sara Paulsen

Sara Paulsen

Prosjektmedarbeider, breddeidrettsansvarlig og trener

Administrasjon, ASK-nytt, trener for synkron
E-post:
sara@askersvom.no

Rolf Arne Narten Nordang

Rolf Arne Narten Nordang

Hovedtrener, barneidrettsansvarlig

Trener for Elite Ung
E-post:
rolf@askersvom.no
Telefon: 952 52 001

Tero Välimaa

Tero Välimaa

Elitetrener

Trener for Elite Senior og Elite Junior.
E-post:
tero@askersvom.no

Alisher Rakhmatullaev

Alisher Rakhmatullaev

Trener

Trener for rekruttgruppene: Intro, Start og Konkurranse, Masters og Speed training, Parasvømming
E-post:
alisher@askersvom.no

Sander Klev

Sander Klev

Assisterende elitetrener

Assisterende Elitetrener for Elite Ung, Elite Junior og Elite Senior.
E-post:
sander@askersvom.no