Asker Vårstevne 26-28.mai 2017 på Risenga – oppdatert!
07/04/2017
Asker Vårstevne
Husk å hold av helgen 26-28 mai, som er Kr. Himmelfartshelgen. Da skal Asker Svømmeklubb arrangere Asker Vårstevne på Risenga!
MEN vi er avhengige av at klubbens svømmere deltar og vi trenger foreldre som stiller på dugnad. Legg stevnet inn i kalenderen allerede nå og så vil vi sende ut en oversikt over dugnadsoppgaver rett over påske!
Takk til alle som har meldt seg på oppgaver på Asker vårstevne. Det er fortsatt mange ledige vakter, husk å send mail til admin@askersvom.no og si fra når du kan hjelpe til!
Snart braker det løs med Asker Vårstevne.
Vedlagt følger en oversikt over leveranser til kaféen. Alle familier med påmeldte deltagere fra følgende treningsgrupper er satt opp med matleveranse (en leveranse per deltager): Elite Sr, Elite Jr, Elite Ung, Konkurranse 1, Konkurranse 2, Speed Elite og Speed Training.
Vær vennlig å sjekk hva du er satt opp på og HUSK: BEKREFT AT DU LEVERER ved å sende e-post til tone_lauritzen@yahoo.no senest onsdag 24. mai.
Observere at tidsskjemaet er blitt endret, hvilket gjør at ettermiddagsvaktene også er endret.
Mvh Sosialkomiteen
- 2017_Bemanning Vårstevne_2405
- Asker Vårstevne 2017 matleveranser
- Slik står du kafevakt Asker vårstevne 17, Risenga