TRENERE & ANSATTE

Asker Open 2016-230Daglig leder:
Petra Hedenström Jensen

E-mail: admin@askersvom.no
Telefon: 66 84 83 72 

 

 

Ansatt - Linck Bergen


Trener:
Linck Bergen

E-mail: linck.bergen@gmail.com
Telefon: 922 19 378

 

 

Ansatt - Sven Jaeger


Trener:
Sven Jaeger

E-mail: sven_jaeger@hotmail.com
Telefon: 0031 62 14 41 664

 

 


Baby-og Småbarn
Kursansvarlig:
Cecilie Ervik

E-mail: cecilie@askersvom.no

 

 

Asker Open 2016-44


Trener:
Lorang Strand

Trener for LÅMØ, Svømmeskolen
E-mail: lorang@askersvom.no

 

 


Trener:

Anne Lysvåg

Trener for: Svømmeskolen, Vill i vann, integrerte
E-mail: anne@askersvom.no

 

 


Trener:
Hilde Skaslien

Ansvarlig for Asker Synkron
E-mail: hilde.skaslien@gmail.com

 

 

ansatte-lasse-kloppbakken


Trener:
Lasse Kloppbakken

Ansvarlig for Asker Stup
E-mail: stup@askersvom.no

 

 

Ansatt - Ingvild EknesSvømmeskoleansvarlig:
Ingvild Youngblom Eknes

E-mail: kurs@askersvom.no
Telefon: 468 86 951

 

 

Ansatt - Rolf Arne Narten Nordang


Juniortrener:

Rolf Arne Narten Nordang

E-mail: rolf@askersvom.no
Telefon: 952 52 001

 


Trener:
Alisher Rakhmatullaev

Trener for Svømmeskolen, LÅMØ
E-mail: alisher@askersvom.no

 

 


Ass. Svømmeskoleansvarlig:

Florentina Daniela Stefanescu

E-mail: kurs@askersvom.no
Telefon: 468 86 951

 

 

Ansatt - Marcus H. Løvø


Trener:
Marcus Løvø

Trener for Racing
E-mail: marcushegglovo@gmail.com

 

 


Trener:
Ulf Riise

Trener for integrerte
E-mail: ulfriise@broadpark.no

 

 

Ansatt - Solveig J. Mohr


Trener:
Solveig J. Mohr

Trener for LÅMØ Start, Svømmeskolen
E-mail: solveig.mohr@gmail.com

 


Trener:
Emilie Gjølme Voigt

Trener for Medley
E-mail: voigt-07@hotmail.com


 

 

 

 

Utover dette har vi også en rekke dyktige instruktører og hjelpetrenere som jobber på timesbasis.