25/11/2015

STYRET, KOMITEER & FRIVILLIGE

Styret: 2020/2021

E-post: styret@askersvom.no

StyrefunksjonNavnE-postMobilnummer
LederTom-Bertil Smebytom.bertil.smeby@gmail.com900 24 255

NestlederLars Østbylarsostbye@online.no954 03 421
StyremedlemMorten Tronstadmorten@ttm.no957 07 465
StyremedlemJørg Aarnesjaarnes73@gmail.com415 64 699
StyremedlemAnn Helen Torstveitparrington@online.no959 11 522
StyremedlemKnut Henrik Medinakh-maskin@hotmail.com915 45 838
StyremedlemAnette Hetlandanette@klev.no997 98 936

Kontrollutvalg: 2020/2021

E-post: kontrollkomite@askersvom.no

FunksjonNavnE-postMobilnummer
LederUrsula Nerland
Vælitalo
ursula@vaelitalo.com934 52 531
MedlemNiklas Lemstrømlemstrom@gmail.com936 17 952
VaramedlemSiri Micaelsensiri@micaelsen.net

Revisor

FirmaKontaktpersonKontaktinformasjon
Langseth RevisjonAnn Charlotte Guhnfeldt992 50 830

Valgkomite: 2020/2021

E-post: valgkomite@askersvom.no

FunksjonNavnE-postMobilnummer
LederKandidat ennå ikke funnet
KomitemedlemAoifie Mackayallanandaoife@googlemail.com415 48 529
VaramedlemLine Kronaline.krona@hotmail.com
VaramedlemKandidat ennå ikke funnet

Andre funksjoner

Funksjon Navn E-post Mobilnummer
Politiattestansvarlig Dana Stefanescu dana@askersvom.no 468 86 951
Kontaktperson; Seksuell trakassering Kari S. Mørk kari@askersvom.no 958 91 911
HMS-ansvarlig Kari S. Mørk kari@askersvom.no 958 91 911
Konkurranseansvarlig Morten Tronstad morten@ttm.no 957 07 465
Breddeidrettsansvarlig Sara S. Paulsen sara@askersvom.no 971 01 558
Barneidrettsansvarlig Rolf Nordang rolf@askersvom.no 952 52 001
Tidtakeranlegg Bjarne Stavnes bjarne.stavnes@gmail.com 481 91 935
Dommeransvarlig Mona Underdal-Loktu dommer@askersvom.no 406 18 047
Premieansvarlig Kari S. Mørk kari@askersvom.no 958 91 911
Rent idrettslag/Antidoping Mona Underdal-Loktu dommer@askersvom.no 406 18 047
Webansvarlig Sara Paulsen sara@askersvom.no 971 01 558
Klubbhåndbok, teknisk Mona Underdal-Loktu dommer@askersvom.no 406 18 047
Laglederkontakt Caroline Bandlien caroline.bandlien@gmail.com 918 02 783
Facebookansvarlig, treningsgrupper Mona Underdal-Loktu dommer@askersvom.no 406 18 047