06/11/2020

Klubbrekorder – langbane

Meld inn nye klubbrekorder fortløpende til dommer@askersvom.no. Dersom noen ser at en årsklasserekord eller klubbrekord er feil, send beskjed til overnevnte e-post så skal vi oppdatere.

Siste oppdatering av rekorder er uthevet i fet skrift.

Jenter 11TidNavnDatoSted
50 m m fri34,85Emilie Otterhaug11.10.2015Tøyen
100 m m fri1.12,59Emilie Otterhaug11.10.2015Tøyen
200 m m fri3.07,08Emilie Nguyen08.06.2014Kristiansand
400 m m fri6.36,63Ane Hanh Basberg15.10.2016Tøyen
800 m m fri   
1500 m m fri   
50 m m rygg36,77Emilie Otterhaug11.10.2015Tøyen
100 m m rygg1.35,99Emilie Nguyen06.06.2014Kristiansand
200 m m rygg3.22,28Emilie Nguyen07.06.2014Kristiansand
50 m m bryst44,01Emilie Otterhaug10.10.2015Tøyen
100 m m bryst1.37,99Emilie Otterhaug11.10.2015Tøyen
200 m m bryst3.27,25Emilie Otterhaug11.10.2015Tøyen
50 m m butterfly40,66Emilie Otterhaug10.10.2015Tøyen
100 m m butterfly1.30,65Emilie Otterhaug10.10.2015Tøyen
200 m m butterfly   
200 m medley2.57,18Emilie Otterhaug10.10.2015Tøyen
400 m medley6.23,10Emilie Otterhaug11.10.2015Tøyen
Gutter 11TidNavnDatoSted
50 m m fri30,49Kristian Tronstad09.06.2017Hamar
100 m m fri1.08,22Kristian Tronstad14.10.2017Tøyen
200 m m fri2.32,75Viktor Forafonov28.06.2013Varberg
400 m m fri5.22,03Viktor Forafonov17.05.2013Mølndal
800 m m fri11.08,24Kristian Tronstad14.10.2017Tøyen
1500 m m fri   
50 m m rygg38,21Mathice Mezzera10.10.2015Tøyen
100 m m rygg1.20,53Kristian Tronstad10.06.2017Hamar
200 m m rygg2.51,48Kristian Tronstad11.06.2017Hamar
50 m m bryst42,32Viktor Forafonov17.05.2013Mølndal
100 m m bryst1.32,67Viktor Forafonov30.06.2013Varberg
200 m m bryst3.14,25Viktor Forafonov30.06.2013Varberg
50 m m butterfly33,49Viktor Forafonov17.05.2013Mølndal
100 m m butterfly1.16,38Viktor Forafonov17.05.2013Mølndal
200 m m butterfly2.49,56Viktor Forafonov17.05.2013Mølndal
200 m medley2.52,39Viktor Forafonov28.06.2013Varberg
400 m medley6.55,61Joakim Tronstad11.05.2014Tøyen
Jenter 12TidNavnDatoSted
50 m m fri30,39Emilie Otterhaug16.10.2016Tøyen
100 m m fri1.07,20Emilie Otterhaug16.10.2016Tøyen
200 m m fri2.28,21Emilie Otterhaug15.10.2016Tøyen
400 m m fri5.27,92Aleksandra Røys Stranden12.06.2011Hamar
800 m m fri11.51,47Emilie Otterhaug22.05.2016Tøyen
1500 m m fri22.02,29Emilie Otterhaug22.05.2016Tøyen
50 m m rygg33,1Emilie Otterhaug16.10.2016Tøyen
100 m m rygg1.15,17Emilie Otterhaug21.05.2016Tøyen
200 m m rygg2.45,96Emilie Otterhaug05.06.2016Fredrikstad
50 m m bryst39,53Martine Johansen26.05.2012Halmstad
100 m m bryst1.28,36Emilie Otterhaug15.10.2016Tøyen
200 m m bryst3.11,69Elise Næss Olsen14.06.2009Hamar
50 m m butterfly33,06Emilie Otterhaug15.10.2016Tøyen
100 m m butterfly1.17,63Emilie Otterhaug16.10.2016Tøyen
200 m m butterfly3.27,74Martine Johansen10.06.2012Hamar
200 m medley2.57,19Sandra Karlsson07.07.2013St. Johns
400 m medley    
Gutter 12TidNavnDatoSted
50 m m fri29,96Kristian Tronstad08.07.2018Varberg
100 m m fri1.04,68Joakim Tronstad10.10.2015Tøyen
200 m m fri2.22,57Viktor Forafonov08.06.2014Kristiansand
400 m m fri4.54,40Viktor Forafonov27.06.2014Varberg
800 m m fri    
1500 m m fri    
50 m m rygg36,59Viktor Forafonov02.03.2014Berlin
100 m m rygg1.17,35Kristian Tronstad06.07.2018Varberg
200 m m rygg2.44,42Kristian Tronstad10.06.2018Hamar
50 m m bryst41,86Andreas Hagby08.06.2007Hamar
100 m m bryst1.31,13Andreas Hagby09.06.2007Hamar
200 m m bryst3.08,93Andreas Hagby09.06.2007Hamar
50 m m butterfly32,38Kristian Tronstad07.07.2018Varberg
100 m m butterfly1.11,95Viktor Forafonov07.06.2014Kristiansand
200 m m butterfly2.38,77Viktor Forafonov06.06.2014Kristiansand
200 m medley2.43,26Viktor Forafonov07.06.2014Kristiansand
400 m medley5.39,19Viktor Forafonov27.06.2014Varberg
Jenter 13TidNavnDatoSted
50 m fri29,20Siri Eva Kristiansen08.07.2006Malmø
100 m fri1.01,11Siri Eva Kristiansen08.07.2006Malmø
200 m fri2.10,42Siri Eva Kristiansen08.07.2006Malmø
400 m fri4.37,89Siri Eva Kristiansen09.07.2006Malmø
800 m fri10.41,55Majken Smith14.05.2010Mølndal
1500 m fri    
50 m rygg31,73Emilie Otterhaug28.01.2017Kristiansand
100 m rygg1.11,53Siri Eva Kristiansen14.07.2006Trondheim
200 m rygg2.31,36Siri Eva Kristiansen16.07.2006Trondheim
50 m bryst38,53Majken Smith11.06.2010Hamar
100 m bryst1.22,73Majken Smith12.06.2010Hamar
200 m bryst2.56,49Majken Smith14.05.2010Mølndal
50 m butterfly31,5Elise Næss Olsen14.05.2010Mølndal
100 m butterfly1.12,47Melina Holtan30.06.2013Varberg
200 m butterfly2.41,40Melina Holtan05.07.2013Kristiansand
200 m medley2.32,77Siri Eva Kristiansen15.07.2006Trondheim
400 m medley5.33,31Melina Holtan04.07.2013Kristiansand
Gutter 13TidNavnDatoSted
50 m fri27,93Kristian Tronstad14.06.2019Hamar
100 m fri1.01,01Joakim Tronstad25.06.2016Nebbursvollen
200 m fri2.14,89Viktor Forafonov26.04.2015Drammen
400 m fri4.47,42Viktor Forafonov23.01.2015Kristiansand
800 m fri9.43,81Viktor Forafonov24.04.2015Drammen
1500 m fri18.13,00Viktor Forafonov09.10.2015Tøyen
50 m rygg33,8Tobias Bang Mikkelsen10.10.2015Tøyen
100 m rygg1.11,89Kristin Tronstad15.06.2019Hamar
200 m rygg2.31,43Tobias Bang Mikkelsen11.10.2015Tøyen
50 m bryst36,4Tobias Bang Mikkelsen11.10.2015Tøyen
100 m bryst1.21,20Tobias Bang Mikkelsen26.04.2015Drammen
200 m bryst2.47,81Tobias Bang Mikkelsen10.10.2015Tøyen
50 m butterfly30,01Viktor Forafonov07.06.2015Kristiansand
100 m butterfly1.07,16Viktor Forafonov11.10.2015Tøyen
200 m butterfly2.29,09Viktor Forafonov05.06.2015Kristiansand
200 m medley2.31,52Tobias Bang Mikkelsen11.10.2015Tøyen
400 m medley5.18,91Viktor Forafonov10.10.2015Tøyen
Jenter 14TidNavnDatoSted
50 m fri27,43Siri Eva Kristiansen26.05.2007Frognerbadet
100 m fri1.00,40Siri Eva Kristiansen12.07.2007Namsos
200 m fri2.11,99Siri Eva Kristiansen09.06.2007Hamar
400 m fri4.40,01Majken Smith11.07.2011Drammen
800 m fri9.38,31Majken Smith10.07.2011Drammen
1500 m fri18.43,62Majken Smith12.07.2011Drammen
50 m rygg32,2Elise Næss Olsen09.07.2011Drammen
100 m rygg1.10,24Melina Holtan18.07.2014Drammen
200 m rygg2.28,98Kristine Bjellvåg Braathen20.07.2014Drammen
50 m bryst33,84Siri Eva Kristiansen26.05.2007Frognerbadet
100 m bryst1.17,06Martine Johansen17.07.2014Drammen
200 m bryst2.46,17Siri Eva Kristiansen27.05.2007Frognerbadet
50 m butterfly29,26Elise Næss Olsen12.07.2011Drammen
100 m butterfly1.06,24Elise Næss Olsen10.06.2011Hamar
200 m butterfly2.38,20Elise Næss Olsen10.07.2011Drammen
200 m medley2.27,88Siri Eva Kristiansen08.06.2007Hamar
400 m medley5.18,15Thea Krugerud Skjeggestad04.07.2015Bergen
Gutter 14TidNavnDatoSted
50 m fri26,56Joakim Tronstad07.05.2017Bergen
100 m fri58,51Joakim Tronstad05.05.2017Bergen
200 m fri2.06,04Viktor Forafonov05.03.2016Berlin
400 m fri4.28,49Viktor Forafonov04.03.2016Berlin
800 m fri9.15,10Viktor Forafonov22.05.2016Tøyen
1500 m fri17.43,80Viktor Forafonov22.05.2016Tøyen
50 m rygg31,18Aksel Smeby Iden14.06.2019Hamar
100 m rygg1.09,72Henrik Wathne13.07.2008Hamar
200 m rygg2.26,97Aksel Smeby Iden16.06.2019Hamar
50 m bryst34,85Tobias Bang Mikkelsen22.05.2016Tøyen
100 m bryst1.15,01Tobias Bang Mikkelsen22.05.2016Tøyen
200 m bryst2.49,80Andreas Manum Hagby26.06.2009Varberg
50 m butterfly28,51Viktor Forafonov21.05.2016Tøyen
100 m butterfly1.01,21Viktor Forafonov14.07.2016Kristiansand
200 m butterfly2.14,69Viktor Forafonov17.07.2016Kristiansand
200 m medley2.25,01Viktor Forafonov10.06.2016Hamar
400 m medley5.06,01Tobias Bang Mikkelsen16.10.2016Tøyen
Jenter 15TidNavnDatoSted
50 m fri27,62Karina Rønning05.07.2015Bergen
100 m fri59,22Elise Næss Olsen07.07.2012Tøyen
200 m fri2.08,73Siri Eva Kristiansen10.07.2008Hamar
400 m fri4.36,31Majken Smith10.06.2012Landskrona
800 m fri9.30,44Majken Smith08.07.2012Tøyen
1500 m fri18.46,09Majken Smith03.03.2012Berlin
50 m rygg30,71Elise Næss Olsen07.07.2012Tøyen
100 m rygg1.05,98Elise Næss Olsen08.07.2012Tøyen
200 m rygg2.31,93Solveig Jørgensen Mohr07.07.2013Kristiansand
50 m bryst34,48Siri Eva Kristiansen12.07.2008Hamar
100 m bryst1.16,65Rikke Nagell-Kleven08.07.2010Trondheim
200 m bryst2.46,94Rikke Nagell-Kleven11.07.2010Trondheim
50 m butterfly28,25Elise Næss Olsen10.07.2012Tøyen
100 m butterfly1.04,12Elise Næss Olsen09.07.2012Tøyen
200 m butterfly2.28,93Emilie Olsen Bakke05.07.2013Kristiansand
200 m medley2.29,22Kristine Bjellvåg Braathen 06.07.2015Bergen
400 m medley5.24,41Siri Eva Kristiansen07.03.2008Berlin
Gutter 15TidNavnDatoSted
50 m fri26,07Oscar Lars Christian Megård16.06.2019Hamar
100 m fri57,46Didrik Høviskeland Backen16.10.2016Tøyen
200 m fri2.06,52Christian Groth Dyrkorn15.10.2016Tøyen
400 m fri4.30,88Nils Lervik09.06.2012Landskrona
800 m fri9.33,57Magnus Brandt Lågøyr09.10.2015Tøyen
1500 m fri17.57,01Julius Stähr Aarnes03.05.2019Drammen
50 m rygg30,65Sigve Nystuen11.07.2011Drammen
100 m rygg1.05,75Sigve Nystuen05.03.2011Berlin
200 m rygg2.22,88Julius Stähr Aarnes07.04.2019Bergen
50 m bryst30,39Rune Brath06.07.1996Oslo
100 m bryst1.11,39Andreas Manum Hagby10.07.2010Trondheim
200 m bryst2.39,05Christian Manum Hagby17.05.2013Mølndal
50 m butterfly28,77Kristian Swakhoven09.06.2018Hamar
100 m butterfly1.01,99Kristian Swakhoven09.06.2018Hamar
200 m butterfly2.21,02Kristian Swakhoven12.05.2018Tøyen
200 m medley2.23,03Tobias Bang Mikkelsen27.01.2017Kristiansand
400 m medley5.12,32Carl Andreas Wathne15.07.2006Trondheim
Jenter 16TidNavnDatoSted
50 m fri26,68Elise Næss Olsen05.07.2013Kristiansand
100 m fri58,01Elise Næss Olsen10.07.2013Poznan
200 m fri2.09,10Aleksandra Røys Stranden25.01.2015Kristiansand
400 m fri4.31,12Majken Smith06.07.2013Kristiansand
800 m fri9.20,54Majken Smith05.07.2013Kristiansand
1500 m fri18.14,54Majken Smith09.03.2013Stockholm
50 m rygg30,39Elise Næss Olsen04.07.2013Kristiansand
100 m rygg1.05,62Elise Næss Olsen05.07.2013Kristiansand
200 m rygg2.28,37Elise Næss Olsen12.06.2013Barcelona
50 m bryst33,51Siri Eva Kristiansen13.07.2009Oslo
100 m bryst1.13,99Siri Eva Kristiansen10.06.2009Canet
200 m bryst2.39,40Siri Eva Kristiansen22.03.2009Stockholm
50 m butterfly27,04Elise Næss Olsen14.07.2013Poznan
100 m butterfly1.00,75Elise Næss Olsen12.07.2013Poznan
200 m butterfly2.23,96Emilie Olsen Bakke06.06.2014Kristiansand
200 m medley2.27,93Elise Næss Olsen17.05.2013Mølndal
400 m medley5.27,85Thea Krugerud Skjeggestad08.07.2017Trondheim
Gutter 16TidNavnDatoSted
50 m fri25,51Christian Manum Hagby20.07.2014Drammen
100 m fri55,55Christian Groth Dyrkorn10.06.2017Hamar
200 m fri2.00,06Nils Lervik06.07.2013Kristiansand
400 m fri4.14,38Nils Lervik04.07.2013Kristiansand
800 m fri9.14,76Tobias Bang Mikkelsen27.04.2018Drammen
1500 m fri20.09,29Leo Strand03.05.2019Drammen
50 m rygg29,67Oscar Smeby Iden05.05.2019Drammen
100 m rygg1.03,63Oscar Smeby Iden05.07.2019Drammen
200 m rygg2.21,80Jan Aleksander Olsen Bakke13.07.2007Namsos
50 m bryst31,73Andreas Manum Hagby09.07.2011Drammen
100 m bryst1.10,19Tobias Bang Mikkelsen09.06.2018Hamar
200 m bryst2.31,14Andreas Manum Hagby10.07.2011Drammen
50 m butterfly26,57Oscar Smeby Iden16.06.2019Hamar
100 m butterfly59,53Kristian Swakhoven04.07.2019Drammen
200 m butterfly2.17,92Kristian Swakhoven07.07.2019Drammen
200 m medley2.15,20Tobias Bang Mikkelsen09.06.2018Hamar
400 m medley4.52,91Tobias Bang Mikkelsen13.04.2018Bergen
Jenter 17TidNavnDatoSted
50 m m fri26,60Elise Næss Olsen18.07.2014Drammen
100 m m fri56,60Elise Næss Olsen18.08.2014Nanjing
200 m m fri2.06,46Elise Næss Olsen19.07.2014Drammen
400 m m fri4.29,92Elise Næss Olsen24.01.2014Kristiansand
800 m m fri9.21,96Ellen Camilla Hansen02.03.2012Berlin
1500 m m fri20.06,42Hilde Sund10.07.2005Hamar
50 m m rygg30,40Elise Næss Olsen17.07.2014Drammen
100 m m rygg1.06,84Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal08.07.2005Hamar
200 m m rygg2.26,22Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal10.07.2005Hamar
50 m m bryst33,30Kristine Bjellvåg Braathen27.01.2017Kristiansand
100 m m bryst1.18,68Siri Leistad10.06.2016Hamar
200 m m bryst2.51,21Mari Nerdrum10.07.2012Tøyen
50 m m butterfly26,85Elise Næss Olsen20.08.2014Nanjing
100 m m butterfly1.00,23Elise Næss Olsen22.08.2014Nanjing
200 m m butterfly2.22,71Emilie Olsen Bakke24.01.2015Kristiansand
200 m medley2.29,81Rikke Nagell-Kleven02.03.2012Berlin
400 m medley5.16,22Ellen Camilla Hansen26.05.2012Halmstad
Gutter 17TidNavnDatoSted
50 m m fri24,73Christian Groth Dyrkorn15.04.2018Bergen
100 m m fri53,61Christian Groth Dyrkorn14.07.2018Tøyen
200 m m fri1.58,50Nils Lervik09.07.2014Drammen
400 m m fri4.06,91Knut Arne Landbø15.07.1984Hamar
800 m m fri8.41,98Knut Arne Landbø15.07.1984Hamar
1500 m m fri16.24,12Knut Arne Landbø15.07.1984Hamar
50 m m rygg28,78Norbert Prokopiak28.05.2011Tøyen
100 m m rygg1.03,52Henrik Hellerud20.07.2014Drammen
200 m m rygg2.18,56Sander Klev09.07.2017Trondheim
50 m m bryst31,77Marcus Heggtveit Løvø04.07.2013Kristiansand
100 m m bryst1.09,04Christian Groth Dyrkorn13.04.2018Bergen
200 m m bryst2.29,42Marcus Heggtveit Løvø05.07.2013Kristiansand
50 m m butterfly27,04Sander Klev09.07.2017Trondheim
100 m m butterfly57,55Joachim Bj. Haugen08.07.2004Oslo
200 m m butterfly2.13,65Tobias Bang Mikkelsen09.03.2019Kirchberg
200 m medley2.14,14Christian Groth Dyrkorn12.07.2018Tøyen
400 m medley4.45,86Tobias Bang Mikkelsen05.04.2019Bergen
Jenter 18TidNavnDatoSted
50 m m fri26,91Aleksandra Røys Stranden28.01.2017Kristiansand
100 m m fri58,41Aleksandra Røys Stranden28.01.2017Kristiansand
200 m m fri2.07,66Aleksandra Røys Stranden29.01.2017Kristiansand
400 m m fri4.33,16Aleksandra Røys Stranden27.01.2017Kristiansand
800 m m fri10.27,55Eira Ytre-Eide27.04.2018Drammen
1500 m m fri    
50 m m rygg30,01Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal13.07.2006Trondheim
100 m m rygg1.05,27Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal14.07.2006Trondheim
200 m m rygg2.23,97Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal16.07.2006Trondheim
50 m m bryst35,54Siri Leistad10.06.2017Hamar
100 m m bryst1.17,34Siri Leistad05.05.2017Bergen
200 m m bryst2.50,08Mari Nerdrum07.07.2013Kristiansand
50 m m butterfly27,99Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal16.07.2006Trondheim
100 m m butterfly1.02,78Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal15.07.2006Trondheim
200 m m butterfly2.31,13Emilie Olsen Bakke30.01.2016Kristiansand
200 m medley2.30,14Nora Guthe13.07.2009Oslo
400 m medley5.23,55Sofie Døving Agdestein07.07.2005Hamar
Gutter 18TidNavnDatoSted
50 m m fri24,38Christian Groth Dyrkorn14.06.2019Kristiansand
100 m m fri53,36Christian Groth Dyrkorn15.06.2019Kristiansand
200 m m fri1.55,59Nils Lervik06.07.2015Bergen
400 m m fri4.04,08Nils Lervik04.07.2015Bergen
800 m m fri8.51,15Christian Aaserud14.07.2006Trondheim
1500 m m fri16.40,80Christian Aaserud14.07.2006Trondheim
50 m m rygg28,05Sander Klev14.07.2018Tøyen
100 m m rygg1.01,21Sander Klev15.07.2018Tøyen
200 m m rygg2.17,64Sander Klev13.07.2018Tøyen
50 m m bryst30,46Aleksander Sire09.07.2011Drammen
100 m m bryst1.06,45Marcus Heggtveit Løvø19.07.2014Drammen
200 m m bryst2.21,11Marcus Heggtveit Løvø18.07.2014Drammen
50 m m butterfly25,92Joachim Bj. Haugen08.07.2005Hamar
100 m m butterfly59,78Joachim Bj. Haugen28.05.2005Tøyen
200 m m butterfly2.21,36Marcus Heggtveit Løvø23.05.2014Mølndal
200 m medley2.17,60Norbert Prokopiak07.07.2012Tøyen
400 m medley5.04,61Christian Groth Dyrkorn05.04.2019Bergen
Jenter 19TidNavnDatoSted
50 m fri27,69Rikke Nagell-Kleven10.05.2014Oslo
100 m fri59,67Rikke Nagell-Kleven11.05.2014Oslo
200 m fri2.05,75Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal14.07.2007Namsos
400 m fri4.41,55Siri Anette Sønju04.03.2011Berlin
800 m fri9.33,54Siri Anette Sønju04.03.2011Berlin
1500 m fri18.07,87Siri Anette Sønju12.07.2011Drammen
50 m rygg29,36Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal12.07.2007Namsos
100 m rygg1.03,43Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal13.07.2007Namsos
200 m rygg2.20,19Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal15.07.2007Namsos
50 m bryst35,19Mari Nerdrum02.03.2014Berlin
100 m bryst1.17,07Mari Nerdrum17.07.2014Drammen
200 m bryst2.43,70Mari Nerdrum20.07.2014Drammen
50 m butterfly27,41Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal15.07.2007Namsos
100 m butterfly1.00,60Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal14.07.2007Namsos
200 m butterfly2.33,56Emilie Olsen Bakke28.01.2017Kristiansand
200 m medley2.26,88Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal26.05.2007Frognerbadet
400 m medley    
Gutter 19TidNavnDatoSted
50 m fri24,85Andreas Manum Hagby25.01.2014Kristiansand
100 m fri53,07Sander Klev05.07.2019Drammen
200 m fri1.56,11Sander Klev06.07.2019Drammen
400 m fri4.12,05Nils Lervik29.01.2016Kristiansand
800 m fri8.43,64Christian Aaserud15.07.2007Namsos
1500 m fri16.16,37Lasse Nagell07.08.1988Hamar
50 m rygg27,88Sander Klev06.07.2019Drammen
100 m rygg1.00,31Andre Bratgjerd16.07.2000Namsos
200 m rygg2.10,82Andre Bratgjerd14.07.2000Namsos
50 m bryst29,3Aleksander Sire07.07.2012Tøyen
100 m bryst1.04,68Andreas Manum Hagby10.05.2014Oslo
200 m bryst2.21,24Andreas Manum Hagby11.05.2014Oslo
50 m butterfly25,78Sander Klev05.07.2019Drammen
100 m butterfly58,80Sander Klev04.07.2019Drammen
200 m butterfly2.28,75Sander Klev16.06.2019Hamar
200 m medley2.16,88Norbert Prokopiak27.04.2013Drammen
400 m medley5.04,14Norbert Prokopiak26.01.2013Uppsala
Jenter openTidNavnDatoSted
50 m m fri26,35Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal09.07.2010Trondheim
100 m m fri56,17Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal28.07.2013Barcelona
200 m m fri2.01,97Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal11.07.2009Oslo
400 m m fri4.29,92Elise Næss Olsen24.01.2014Kristiansand
800 m m fri9.20,54Majken Smith05.07.2013Kristiansand
1500 m m fri18.07,87Siri Anette Sønju12.07.2011Drammen
50 m m rygg28,53Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal13.08.2010Budapest
100 m m rygg1.01,33Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal11.08.2010Budapest
200 m m rygg2.16,14Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal10.06.2010Barcelona
50 m m bryst33,3Kristine Bjellvåg Braathen 27.01.2017Kristiansand
100 m m bryst1.13,07Siri Eva Kristiansen29.04.2018Drammen
200 m m bryst2.39,40Siri Eva Kristiansen22.03.2009Stockholm
50 m m butterfly25,53Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal31.07.2009Roma
100 m m butterfly56,96Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal27.07.2009Roma
200 m m butterfly2.10,99Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal31.07.2012London
200 m medley2.15,77Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal02.03.2012Berlin
400 m medley5.16,22Ellen Camilla Hansen26.05.2012Halmstad
Gutter openTidNavnDatoSted
50 m m fri23,61Michael Poulsen10.07.2005Hamar
100 m m fri52,31Øyvind Miller05.08.1988Hamar
200 m m fri1.54,76Knut Arne Landbø31.07.1989Namsos
400 m m fri4.02,91Lasse Nagell30.07.1989Namsos
800 m m fri8.37,99Lasse Nagell02.08.1989Namsos
1500 m m fri16.16,37Lasse Nagell07.08.1988Hamar
50 m m rygg27,88Sander Klev06.07.2019Drammen
100 m m rygg1.00,31Andrè Bratgjerd16.07.2000Namsos
200 m m rygg2.10,44Knut Arne Landbø07.08.1988Hamar
50 m m bryst29,30Aleksander Sire07.07.2012Tøyen
100 m m bryst1.04,68Andreas Manum Hagby10.05.2014Oslo
200 m m bryst2.21,11Marcus Heggtveit Løvø18.07.2014Drammen
50 m m butterfly25,78Sander Klev05.07.2019Drammen
100 m m butterfly56,42Haakon Schram Stokke02.08.1982Guayaquil
200 m m butterfly2.04,89Haakon Schram Stokke03.07.1982Hamar
200 m medley2.10,21Haakon Schram Stokke10.07.1982Fredrikstad
400 m medley4.45,86Tobias Bang Mikkelsen05.04.2019Bergen