06/11/2020

Klubbrekorder – kortbane

Meld inn nye klubbrekorder fortløpende til dommer@askersvom.no. Dersom noen ser at en årsklasserekord eller klubbrekord er feil, send beskjed til overnevnte e-post så skal vi oppdatere.

Siste oppdatering av rekorder er uthevet i fet skrift.

Jenter 11TidNavnÅrSted
50 m fri30,47Emilie Otterhaug04.12.2015Nadderud
100 m fri1.08,29Emilie Otterhaug29.11.2015Sandefjord
200 m fri2.33,22Emilie Otterhaug04.12.2015Nadderud
400 m fri5.12,10Emilie Otterhaug04.12.2015Nadderud
800 m fri11.36,65Emilie Otterhaug29.05.2015Asker
1500 m fri   
50 m rygg33,64Emilie Otterhaug05.12.2015Nadderud
100 m rygg1.13,55Emilie Otterhaug29.11.2015Sandefjord
200 m rygg2.41,80Emilie Otterhaug15.11.2015Moss
50 m bryst41,29Emilie Otterhaug05.12.2015Nadderud
100 m bryst1.29,18Martine Johansen03.12.2011Nadderud
200 m bryst3.17,05Emilie Otterhaug29.11.2015Sandefjord
50 m butterfly34,38Emilie Otterhaug31.10.2015Nordtvet
100 m butterfly1.23,41Emilie Otterhaug12.05.2015Nadderud
200 m butterfly3.24,06Emilie Otterhaug31.05.2015Asker
100 m medley1.16,20Emilie Otterhaug05.12.2015Nadderud
200 m medley2.48,96Emilie Otterhaug14.12.2015Lambertseter
400 medley–    
Gutter 11TidNavnDatoSted
50 m fri29,87Kristian Tronstad17.09.2017Skjetten
100 m fri01.07,39Kristian Tronstad05.11.2017Nordtvet
200 m fri2.25,00Kristian Tronstad03.11.2017Nordtvet
400 m fri4.59,04Kristian Tronstad03.11.2017Nordtvet
800 m fri10.50,04Joakim Tronstad19.10.2014Langhus
1500 m fri20.21,08Viktor Forafonov10.03.2013Borås
50 m rygg36,69Viktor Forafonov01.12.2013Nadderud
100 m rygg1.16,52Kristian Tronstad17.09.2017Skjetten
200 m rygg2.40,83Kristian Tronstad16.09.2017Skjetten
50 m bryst41,76Viktor Forafonov06.04.2013Mora
100 m bryst1.27,86Viktor Forafonov09.02.2013Rælingen
200 m bryst3.12,88Joakim Tronstad06.12.2014Nadderud
50 m butterfly32,19Kristian Tronstad16.09.2017Skjetten
100 m butterfly1.14,11Kristian Tronstad04.11.2017Nordtvet
200 m butterfly2.45,77Viktor Forafonov09.03.2013Borås
100 m medley1.17,48Viktor Forafonov07.04.2013Mora
200 m medley2.43.64Viktor Forafonov30.11.2013Nadderud
400 m medley6.18,75Kristian Tronstad01.04.2017Sandefjord
Jenter 12TidNavnDatoSted
50 m fri28,93Emilie Otterhaug18.12.2016Lambertseter
100 m fri1.05,82Emilie Otterhaug28.05.2016Asker
200 m fri2.19,88Emilie Otterhaug23.10.2016Stavanger
400 m fri4.52,60Emilie Otterhaug02.12.2016Nadderud
800 m fri10.29,95Emilie Otterhaug27.05.2016Asker
1500 m fri19.43,82Emilie Otterhaug21.10.2016Stavanger
50 m rygg31,53Emilie Otterhaug22.10.2016Stavanger
100 m rygg1.11,86Emilie Otterhaug28.05.2016Asker
200 m rygg2.28,36Emilie Otterhaug27.11.2016Langhus
50 m bryst37,92Martine Johansen24.11.2012Sandefjord
100 m bryst1.21,97Emilie Otterhaug18.12.2016Lambertseter
200 m bryst2.54,40Emilie Otterhaug03.12.2016Nadderud
50 m butterfly31,86Emilie Otterhaug06.11.2016Nordtvet
100 m butterfly1.13,33Emilie Olsen Bakke05.12.2010Nadderud
200 m butterfly2.57,02Emilie Otterhaug29.05.2016Asker
100 m medley1.13,97Emilie Otterhaug05.11.2016Nordtvet
200 m medley2.34,84Emilie Otterhaug03.12.2016Nadderud
400 m medley5.47,09Emilie Otterhaug29.05.2016Asker
Gutter 12TidNavnDatoSted
50 m fri28,35Joakim Tronstad01.11.2015Nordtvet
100 m fri1.02,52Joakim Tronstad31.10.2015Nordtvet
200 m fri2.17.26Viktor Forafonov07.12.2014Nadderud
400 m fri4.41.50Viktor Forafonov07.12.2014Nadderud
800 m fri9.49,08Viktor Forafonov10.10.2014Bergen
1500 m fri18.31,30Viktor Forafonov10.10.2014Bergen
50 m rygg33,53Joakim Tronstad
Kristian Tronstad
05.12.2015
01.12.2018
Bærum
100 m rygg1.13,18Joakim Tronstad19.09.2015Skjetten
200 m rygg2.32,72Kristian Tronstad04.11.2018Nordtvet
50 m bryst36,17Christian Groth Dyrkorn27.09.2013Reykjavik
100 m bryst1.25,00Andreas Manum Hagby04.11.2007Kolbotn
200 m bryst2.57,57Andreas Manum Hagby17.11.2007Sognsvann
50 m butterfly31.29Viktor Forafonov06.12.2014Nadderud
100 m butterfly1.09,88Viktor Forafonov12.10.2014Bergen
200 m butterfly2.31,86Viktor Forafonov11.10.2014Bergen
100 m medley1.13,83Viktor Forafonov02.11.2014Nordtvet
200 m medley2.34,20Kristian Tronstad01.12.2018Bærum
400 m medley5.41,98Joakim Tronstad31.05.2015Asker   
Jenter 13TidNavnDatoSted
50 m fri28,04Siri Eva Kristiansen24.11.2006Kristiansund
100 m fri59,75Siri Eva Kristiansen11.11.2006Stavanger
200 m fri2.10,18Siri Eva Kristiansen25.11.2006Kristiansund
400 m fri4.33,07Siri Eva Kristiansen25.11.2006Kristiansund
800 m fri9.24,98Siri Eva Kristiansen10.06.2006Stavanger
1500 m fri19.42,74Majken Smith08.01.2010Asker
50 m rygg30,05Emilie Otterhaug19.03.2017Bergen
100 m rygg01,07.86Emilie Otterhaug08.01.2017Asker
200 m rygg2.25,75Siri Eva Kristiansen12.11.2006Stavanger
50 m bryst35,57Martine Johansen15.11.2013Asker
100 m bryst1.17,76Majken Smith18.11.2010Bergen
200 m bryst2.43,35Majken Smith18.11.2010Bergen
50 m butterfly29,24Elise Næss Olsen19.11.2010Bergen
100 m butterfly1.06,90Elise Næss Olsen05.12.2010Nadderud
200 m butterfly2.34,70Elise Næss Olsen31.10.2010Väsby
100 m medley1.09,15Siri Eva Kristiansen12.11.2006Stavanger
200 m medley2.28,29Siri Eva Kristiansen10.11.2006Stavanger
400 m medley5.19,38Siri Eva Kristiansen10.06.2006Stavanger
Gutter 13TidNavnDatoSted
50 m fri26,02Kristian Tronstad01.11.2019Stavanger
100 m fri58,55Kristian Tronstad02.11.2019Stavanger
200 m fri2.07,60Joakim Tronstad22.10.2016Lambertseter
400 m fri4.20,40Viktor Forafonov04.12.2015Nadderud
800 m fri9.12,15Viktor Forafonov23.10.2015Lambertseter
1500 m fri17.11,17Viktor Forafonov23.10.2015Lambertseter
50 m rygg31,4Tobias Bang Mikkelsen05.12.2015Bærum
100 m rygg1.07,49Kristian Tronstad02.11.2019Stavanger
200 m rygg2.23,08Viktor Forafonov05.12.2015Nadderud
50 m bryst34,94Tobias Bang Mikkelsen05.12.2015Nadderud
100 m bryst1.16,07Tobias Bang Mikkelsen19.09.2015Skjetten
200 m bryst2.39,77Tobias Bang Mikkelsen05.12.2015Bærum
50 m butterfly29,29Viktor Forafonov05.12.2015Bærum
100 m butterfly1.04,54Viktor Forafonov24.10.2015Lambertseter
200 m butterfly2.23,11Viktor Forafonov25.10.2015Lambertseter
100 m medley1.07,83Tobias Bang Mikkelsen05.12.2015Bærum
200 m medley2.22,47Tobias Bang Mikkelsen05.12.2015Bærum
400 m medley5.08,67Viktor Forafonov31.05.2015Asker
Jenter 14TidNavnDatoSted
50 m fri27,21Elise Næss Olsen27.11.2011Trondheim
100 m fri58,97Aleksandra Røys Stranden15.11.2013Asker
200 m fri2.08,93Aleksandra Røys Stranden19.10.2013Lambertseter
400 m fri4.29,64Siri Eva Kristiansen13.04.2007Kristiansund
800 m fri9.25,09Majken Smith25.11.2011Trondheim
1500 m fri17.59,11Majken Smith29.10.2011Lambertseter
50 m rygg31,14Kristine Bjellvåg Braathen20.11.2014Nadderud
100 m rygg1.06,16Elise Næss Olsen26.11.2011Trondheim
200 m rygg2.24,30Melina Holtan26.04.2014Stavanger
50 m bryst34,16Martine Johansen09.11.2014Stavanger
100 m bryst1.14,88Siri Eva Kristiansen14.04.2007Kristiansund
200 m bryst2.37,63Siri Eva Kristiansen14.04.2007Kristiansund
50 m butterfly27,52Elise Næss Olsen25.11.2011Trondheim
100 m butterfly1.02,66Elise Næss Olsen24.11.2011Trondheim
200 m butterfly2.32,24Elise Næss Olsen30.10.2011Lambertseter
100 m medley1.08,28Kristine Bjellvåg Braathen09.11.2014Stavanger
200 m medley2.22,99Siri Eva Kristiansen15.04.2007Kristiansund
400 m medley5.12,02Thea Krugerud Skjeggestad31.05.2015Asker
Gutter 14TidNavnDatoSted
50 m fri24,70Kristian Tronstad30.10.2020Stavanger
100 m fri55,02Kristian Tronstad31.10.2020Stavanger
200 m fri2.04,75Joakim Tronstad05.11.2017Kristiansand
400 m fri4.16,05Viktor Forafonov29.05.2016Asker
800 m fri9.03,21Viktor Forafonov27.05.2016Asker
1500 m fri16.49,59Viktor Forafonov27.05.2016Asker
50 m rygg29,95Kristian Tronstad30.10.2020Stavanger
100 m rygg1.04,28Aksel Smeby Iden02.11.2019Stavanger
200 m rygg2.16,74Aksel Smeby Iden01.12.2019Nadderud
50 m bryst33,34Tobias Bang Mikkelsen04.12.2016Nadderud
100 m bryst1.11,67Tobias Bang Mikkelsen28.05.2016Asker
200 m bryst2.30,67Tobias Bang Mikkelsen02.04.2016Mandal
50 m butterfly28,64Viktor Forafonov11.09.2016Hokksund
100 m butterfly1.01,88Viktor Forafonov28.05.2016Asker
200 m butterfly2.19,36Viktor Forafonov09.04.2016Skjetten
100 m medley1.03,88Tobias Bang Mikkelsen22.10.2016Lamberseter
200 m medley2.17,36Viktor Forafonov03.04.2016Mandal
400 m m medley4.52,96Viktor Forafonov29.05.2016Asker
Jenter 15TidNavnDatoSted
50 m fri26,24Kristine Bjellvåg Braathen 21.11.2015Alta
100 m fri57,72Aleksandra Røys Stranden21.11.2014Nadderud
200 m fri2.05,18Aleksandra Røys Stranden22.11.2014Nadderud
400 m fri4.27,09Siri Eva Kristiansen28.03.2008Bergen
800 m fri9.08,68Majken Smith14.12.2012Vaasa
1500 m fri18.03,03Majken Smith25.03.2012Drammen
50 m rygg29,34Elise Næss Olsen15.12.2012Vaasa
100 m rygg1.04,55Elise Næss Olsen16.12.2012Vaasa
200 m rygg2.21,81Siri Eva Kristiansen29.03.2008Bergen
50 m bryst32,17Kristine Bjellvåg Braathen 20.11.2015Alta
100 m bryst1.13,51Rikke Nagell-Kleven12.12.2010Kastrup
200 m bryst2.36,38Rikke Nagell-Kleven18.11.2010Bergen
50 m butterfly27,49Elise Næss Olsen14.12.2012Vaasa
100 m butterfly1.02,67Mette Mellbye Larsen18.11.2010Bergen
200 m butterfly2.22,58Emile Olsen Bakke17.11.2013Asker
100 m medley1.03,80Kristine Bjellvåg Braathen 21.11.2015Alta
200 m medley2.22,58Siri Eva Kristiansen18.04.2008Stavanger
400 m medley5.09,38Thea Krugerud Skjeggestad13.03.2016Stavanger
Gutter 15TidNavnDatoSted
50 m fri24,63Christian Groth Dyrkorn19.11.2016Bergen
100 m fri53,88Christian Groth Dyrkorn17.11.2016Bergen
200 m fri2.01,04Joakim Tronstad16.11.2018Holmen
400 m fri4.16,44Christian Groth Dyrkorn04.12.2016Nadderud
800 m fri8.58,95Julius Stähr Aarnes18.10.2019Bergen
1500 m fri17.01,46Magnus Brandt Lågøyr23.10.2015Lambertseter
50 m rygg29,12Sigve Ekeli Nystuen25.11.2011Trondheim
100 m rygg1.03,31Sigve Ekeli Nystuen27.11.2011Trondheim
200 m rygg2.15,19Sigve Ekeli Nystuen24.11.2011Trondheim
50 m bryst31,22Thomas Joachim Efskind03.11.2019Stavanger
100 m bryst1.07,38Thomas Joachim Efskind16.11.2019Stavanger
200 m bryst2.25,52Tobias Bang Mikkelsen17.11.2017Kristiansand
50 m butterfly27,48Thomas Joachim Efskind30.11.2019Nadderud
100 m butterfly59,40Kristian Swakhoven16.11.2018Holmen
200 m butterfly2.14,90Kristian Swakhoven17.11.2018Holmen
100 m medley1.01,70Tobias Bang Mikkelsen19.11.2017Kristiansand
200 m medley2.14,94Tobias Bang Mikkelsen23.04.2017Levanger
400 m medley4.48,30Tobias Bang Mikkelsen19.11.2017Kristiansand
Jenter 16TidNavnDatoSted
50 m fri25,33Kristine Bjellvåg Braathen 20.11.2016Bergen
100 m fri55,17Elise Næss Olsen12.12.2013Herning
200 m fri1.59,96Elise Næss Olsen06.12.2013Torshavn
400 m fri4.24,36Majken Smith14.03.2013Stavanger
800 m fri9.07,79Majken Smith15.11.2013Asker
1500 m fri17.19,93Majken Smith18.10.2013Lambertseter
50 m rygg28,21Elise Næss Olsen15.12.2013Herning
100 m rygg1.04,99Kristine Huan Hytenget17.11.2018Holmen
200 m rygg2.20,74Kristine Huan Hytenget 16.11.2018Holmen
50 m bryst32,16Kristine Bjellvåg Braathen 18.11.2016Bergen
100 m bryst1.10,75Siri Eva Kristiansen29.11.2009Harstad
200 m bryst2.35,17Siri Eva Kristiansen26.03.2009Kristiansund
50 m butterfly26,13Elise Næss Olsen15.12.2013Herning
100 m butterfly58,48Elise Næss Olsen14.12.2013Herning
200 m butterfly2.18,86Emile Olsen Bakke23.11.2014Nadderud
100 m medley1.04,30Siri Eva Kristiansen28.11.2009Harstad
200 m medley2.22,06Kristine Bjellvåg Braathen 07.02.2016LÅMØ Øst
400 m medley5.13,06Thea Krugerud Skjeggestad19.03.2017Bergen
Gutter 16TidNavnDatoSted
50 m fri24,13Christian Groth Dyrkorn18.11.2017Kristiansand
100 m fri52,19Christian Groth Dyrkorn16.11.2017Kristiansand
200 m fri1.56,40Julius Stähr Aarnes01.11.2020Stavanger
400 m fri4.07.85Julius Stähr Aarnes18.10.2020Tromsø
800 m fri8.34,04Magnus Brandt Lågøyr17.11.2016Bergen
1500 m fri16.34,73Magnus Brandt Lågøyr19.11.2016Bergen
50 m rygg27,23Oscar Smeby Iden01.11.2019Stavanger
100 m rygg58,81Oscar Smeby Iden17.11.2019Stavanger
200 m rygg2.13,26Jan Aleksander Olsen Bakke22.11.2007Nadderud
50 m bryst30,33Thomas Joachim Efskind01.11.2020Stavanger
100 m bryst1.06,57Tobias Bang Mikkelsen17.11.2018Holmen
200 m bryst2.22,60Tobias Bang Mikkelsen16.11.2018Holmen
50 m butterfly25,29Oscar Smeby Iden02.11.2019Stavanger
100 m butterfly56,08Oscar Smeby Iden15.11.2019Stavanger
200 m butterfly2.10,12Tobias Bang Mikkelsen17.11.2018Holmen
100 m medley59,20Tobias Bang Mikkelsen18.11.2018Holmen
200 m medley2.06,74Tobias Bang Mikkelsen15.11.2018Holmen
400 m medley4.34,02Tobias Bang Mikkelsen18.11.2018Holmen
Jenter 17TidNavnDatoSted
50 m fri25,56Kristine Bjellvåg Braathen19.03.2017Bergen
100 m fri55,89Elise Næss Olsen06.04.2014Stavanger
200 m fri2.00,82Aleksandra Røys Stranden18.12.2016Lambertseter
400 m fri4.20,69Aleksandra Røys Stranden03.12.2016Nadderud
800 m fri9.05,94Ellen Camilla Hansen23.03.2012Drammen
1500 m fri17.10,51Ellen Camilla Hansen25.03.2012Drammen
50 m rygg28,62Elise Næss Olsen03.04.2014Stavanger
100 m rygg1.01,80Elise Næss Olsen05.04.2014Stavanger
200 m rygg2.19,99Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal27.11.2005Stavanger
50 m bryst32,52Siri Eva Kristiansen09.05.2010Bergen
100 m bryst1.10,93Siri Eva Kristiansen08.05.2010Bergen
200 m bryst2.38,22Siri Eva Kristiansen09.05.2010Bergen
50 m butterfly26,53Elise Næss Olsen04.04.2014Stavanger
100 m butterfly59,72Elise Næss Olsen03.04.2014Stavanger
200 m butterfly2.17.06Emilie Olsen Bakke20.03.2015Kristiansand
100 m medley1.04,56Siri Eva Kristiansen08.05.2010Bergen
200 m medley2.24,41Rikke Nagell-Kleven13.10.2012Sognsvann
400 m medley5.29,60Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal07.01.2005Asker
Gutter 17TidNavnDatoSted
50 m fri23,68Oscar Smeby Iden30.10.2020Stavanger
100 m fri51,57Christian Groth Dyrkorn15.11.2018Holmen
200 m fri1.53,31Nils Lervik21.11.2014Nadderud
400 m fri4.00,07Nils Lervik21.11.2014Nadderud
800 m fri8.31,68Magnus Brandt Lågøyr16.03.2017Bergen
1500 m fri16.20,94Magnus Brandt Lågøyr18.03.2017Bergen
50 m rygg26,52Sander Klev17.11.2017Kristiansand
100 m rygg58,15Oscar Smeby Iden31.10.2020Stavanger
200 m rygg2.11,34Sander Klev28.05.2017Risenga
50 m bryst29,61Christian Groth Dyrkorn15.11.2018Holmen
100 m bryst1.06,09Marcus Heggtveit Løvø16.11.2013Asker
200 m bryst2.21,81Marcus Heggtveit Løvø15.11.2013Asker
50 m butterfly25,23Oscar Smeby Iden31.10.2020Stavanger
100 m butterfly56.25Oscar Smeby Iden01.11.2020Stavanger
200 m butterfly2.08,94Tobias Bang Mikkelsen16.11.2019Stavanger
100 m medley59,95Christian Groth Dyrkorn18.11.2018Holmen
200 m medley2.06,62Christian Groth Dyrkorn15.11.2018Holmen
400 m medley4.36,03Henrik Hellerud23.11.2014Nadderud
Jenter 18TidNavnDatoSted
50 m fri26,12Aleksandra Røys Stranden07.01.2017Asker
100 m fri56,53Aleksandra Røys Stranden18.03.2017Bergen
200 m fri2.03,74Aleksandra Røys Stranden19.03.2017Bergen
400 m fri4.25,95Aleksandra Røys Stranden17.03.2017Bergen
800 m fri9.20,70Aleksandra Røys Stranden26.05.2017Risenga
1500 m fri17.56,19Ellen Camilla Hansen20.01.2013Hokksund
50 m rygg29,41Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal23.11.2006Kristiansund
100 m rygg1.03,34Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal24.11.2006Kristiansund
200 m rygg2.20,54Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal10.12.2006Helsingfors
50 m bryst33,73Mari Holene Nerdrum15.11.2013Asker
100 m bryst1.14,26Rikke Nagell-Kleven30.11.2013Nadderud
200 m bryst2.40,73Siri Leistad04.11.2017Kristiansand
50 m butterfly27,96Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal11.11.2006Stavanger
100 m butterfly1.01,61Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal25.11.2006Kristiansund
200 m butterfly2.23,08Emilie Olsen Bakke11.03.2016Stavanger
100 m medley1.05,52Rikke Nagell-Kleven16.11.2013Asker
200 m medley2.20,65Aleksandra Røys Stranden16.03.2017Bergen
400 m medley5.09,04Sofie Døving Agdestein24.11.2005Stavanger
Gutter 18TidNavnDatoSted
50 m fri24,14Andreas Manum Hagby16.11.2013Asker
100 m fri52,18Sander Klev17.11.2018Holmen
200 m fri1.50,41Nils Lervik22.03.2015Kristiansand
400 m fri3.54,18Nils Lervik20.03.2015Kristiansand
800 m fri8.18,11Christian Aaserud26.11.2006Kristiansund
1500 m fri15.54,35Christian Aaserud24.11.2006Kristiansund
50 m rygg26,25Sander Klev16.11.2018Holmen
100 m rygg56,45Sander Klev03.11.2018Kristiansand
200 m rygg2.05,91Sander Klev15.11.2018Holmen
50 m bryst28,54Aleksander Sire24.11.2011Trondheim
100 m bryst1.02,65Aleksander Sire26.11.2011Trondheim
200 m bryst2.17,30Marcus Heggtveit Løvø21.11.2014Nadderud
50 m butterfly25,53Marcus Heggtveit Løvø20.11.2014Nadderud
100 m butterfly57,93Marcus Heggtveit Løvø09.11.2014Stavanger
200 m butterfly2.14,83Nils Lervik05.09.2015Uddevalla
100 m medley59,5Marcus Heggtveit Løvø23.11.2014Nadderud
200 m medley2.07,75Christian Groth Dyrkorn10.02.2019Holmen
400 m medley4.52,88Henrik Hellerud04.12.2015Nadderud
Jenter 19TidNavnDatoSted
50 m fri26,66Sofie Gjemmestad29.11.2008Bergen
100 m fri57,69Rikke Nagell-Kleven23.11.2014Nadderud
200 m fri2.03,90Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal20.10.2007Lambertseter
400 m fri4.26,28Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal09.11.2007Stavanger
800 m fri9.09,95Siri Anette Sønju25.03.2011Nadderud
1500 m fri17.36,85Siri Anette Sønju27.03.2011Nadderud
50 m rygg28,53Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal22.11.2007Nadderud
100 m rygg1.01,32Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal24.11.2007Nadderud
200 m rygg2.13,58Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal23.11.2007Nadderud
50 m bryst33,67Mari Nerdrum09.11.2014Stavanger
100 m bryst1.14,37Mari Nerdrum23.11.2014Nadderud
200 m bryst2.40,63Mari Nerdrum03.04.2014Stavanger
50 m butterfly27,40Rikke Nagell-Kleven21.11.2014Nadderud
100 m butterfly1.00,91Rikke Nagell-Kleven20.11.2014Nadderud
200 m butterfly2.25,49Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal14.06.2007Nadderud
100 m medley1.04,37Rikke Nagell-Kleven22.11.2014Nadderud
200 m medley2.18,23Ingvild Nicoline Nerdrum Snildal10.11.2007Stavanger
400 m medley5.04,22Rikke Nagell-Kleven07.12.2014Nadderud
Gutter 19TidNavnDatoSted
50 m fri23,42Sander Klev30.11.2019Nadderud
100 m fri51,2Sander Klev14.11.2019Stavanger
200 m fri1.52,32Knut Arne Landbø31.01.1986Stavanger
400 m fri3.56,94Nils Lervik11.03.2016Stavanger
800 m fri8.22,93Christian Aaserud01.03.2007Asker
1500 m fri15.45,07Knut Arne Landbø31.01.1986Stavanger
50 m rygg25,46Sander Klev15.11.2019Stavanger
100 m rygg55,56Sander Klev02.11.2019Stavanger
200 m rygg2.02,61Sander Klev14.11.2019Stavanger
50 m bryst28,65Andreas Manum Hagby03.04.2014Stavanger
100 m bryst1.02,96Andreas Manum Hagby22.11.2014Nadderud
200 m bryst2.12,82Andreas Manum Hagby04.04.2014Stavanger
50 m butterfly25,2Sander Klev30.11.2019Nadderud
100 m butterfly56,73Marcus Heggtveit Løvø22.03.2015Kristiansand
200 m butterfly2.06,26Andre Bratgjerd05.03.2000Gjøvik
100 m medley58,25Sander Klev01.12.2019Nadderud
200 m medley2.10,67Haakon Schram Stokke01.04.1979Bergen
400 m medley4.51,20Magnus Bru05.03.2006Kristiansand
Jenter openTidNavnDatoSted
50 m fri25,33Kristine Bjellvåg Braathen 20.11.2016Bergen
100 m fri52,92Ingvild Nerdrum Snildal10.12.2009Istanbul
200 m fri1.59,96Elise Næss Olsen06.12.2013Torshavn
400 m fri4.20,69Aleksandra Røys Stranden03.12.2016Nadderud
800 m fri9.05,94Ellen Camilla Hansen23.03.2012Drammen
1500 m fri17.10,51Ellen Camilla Hansen25.03.2012Drammen
50 m rygg27,70Ingvild Nerdrum Snildal30.10.2010Berlin
100 m rygg59,35Ingvild Nerdrum Snildal20.03.2010Stavanger
200 m rygg2.08,71Ingvild Nerdrum Snildal30.10.2010Berlin
50 m bryst32,16Kristine Bjellvåg Braathen 18.11.2016Bergen
100 m bryst1.10,75Siri Eva Kristiansen29.11.2009Harstad
200 m bryst2.35,17Siri Eva Kristiansen26.03.2009Kristiansund
50 m butterfly25,10Ingvild Nerdrum Snildal11.12.2009Istanbul
100 m butterfly56,52Ingvild Nerdrum Snildal14.11.2009Berlin
200 m butterfly2.08,36Ingvild Nerdrum Snildal25.03.2012Drammen
100 m medley59,40Ingvild Nerdrum Snildal11.12.2009Istanbul
200 m medley2.10,67Ingvild Nerdrum Snildal23.03.2012Drammen
400 m medley4.52,07Ingvild Nerdrum Snildal05.02.2011Skjetten
Gutter openTidNavnDatoSted
50 m fri23,42Sander Klev30.11.2019Nadderud
100 m fri51,20Sander Klev14.11.2019Stavanger
200 m fri1.50,41Nils Lervik22.03.2015Kristiansand
400 m fri3.54,18Nils Lervik20.03.2015Kristiansand
800 m fri8.18,11Christian Aaserud26.11.2006Kristiansund
1500 m fri15.45,07Knut Arne Landbø31.01.1986Stavanger
50 m rygg25,46Sander Klev15.11.2019Stavanger
100 m rygg55,56Sander Klev02.11.2019Stavanger
200 m rygg2.02,61Sander Klev14.11.2019Stavanger
50 m bryst28,25Andreas Manum Hagby20.03.2015Kristiansand
100 m bryst1.01,57Alexander K. Borsheim01.11.2019Stavanger
200 m bryst2.11,74Andreas Manum Hagby21.03.2015Kristiansand
50 m butterfly25,2Sander Klev30.11.2019Nadderud
100 m butterfly55.10Haakon Schram Stokke1981Sr NM
200 m butterfly2.02,59Haakon Schram Stokke04.04.1981Sr NM Stavanger
100 m medley58,25Sander Klev01.12.2019Nadderud
200 m medley2.05,32Haakon Schram Stokke05.04.1981Sr NM Stavanger
400 m medley4.34,02Tobias Bang Mikkelsen18.11.2018Holmen